Stół dialogowy „Cyberprzemoc ze względu na płeć”

Data: 08.12.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

Studenckie Koło Współpracy Międzynarodowej oraz Amnesty International Polska zapraszają do udziału w stole dialogowym „Cyberprzemoc ze względu na płeć”, które odbędzie się w piątek, 8 grudnia 2023 r. w godz. 14 – 15 w sali 314 na Wydziale Prawa UwB. Celem spotkania jest dyskusja i wypracowanie rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa w Internecie. Moderatorem spotkania będzie pani Dominika Sokołowska – edukatorka z Amnesty International Polska.