Studenckie Koło Prawa Gospodarczego zaprasza na spotkanie

Data: 13.12.2023
Miejsce wydarzenia: Google Meets

13 grudnia 2023 roku o godzinie 20:30 za pomocą platformy Google Meets odbędzie się spotkanie Studenckiego Koła Prawa Gospodarczego.

Podczas spotkania zostaną omówione plany na najbliższe miesiące, zostanie dokonana aktualizacja Zarządu oraz omówione propozycje wydarzeń na najbliższy semestr.

Link do spotkania: https://meet.google.com/mry-vigy-wpg

Zaprasza Zarząd Studenckiego Koła Prawa Gospodarczego.