Studentka Wydziału Prawa wyróżniona w Konkursie Prezesa UOKiK

21.03.2019

Pani Agnieszka Chorzempa, seminarzystka prof. zw. dr hab. Joanna Sieńczyło-Chlabicz z Katedry Prawa Własności Intelektualnej Wydziału Prawa UwB otrzymała wyróżnienie za swoją pracę magisterską pt. „Nienazwane czyny nieuczciwej konkurencji” w Ogólnopolskim Konkursie Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) na najlepszą pracę magisterską. Uroczystość rozdania nagród odbędzie się 27 marca 2019 r. o godz. 13:00 w Centrum Konferencyjnym UOKiK w Warszawie.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie www.uokik.gov.pl/konkurs_prace_dyplomowe.php

Serdecznie gratulujemy zarówno Pani Agnieszce, jak i Pani Profesor, oraz życzymy dalszych sukcesów!