Szkolenie z praw i obowiązków dla studentów studiów stacjonarnych Wydziału Prawa

Szkolenie z praw i obowiązków dla studentów Wydziału Prawa
Data: 17.10.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

Dnia 18 października 2023 r. o godz. 17:00 w auli 104 w budynku Wydziału Prawa UwB odbędzie się szkolenie z praw i obowiązków studenta. Szkolenie dotyczy studentów I roku studiów stacjonarnych jednolitych magisterskich oraz I stopnia. Szkolenie będzie trwało około półtorej godziny. Obecność jest obowiązkowa i będzie weryfikowana. Szkolenie poprowadzą specjaliści przygotowani przez Parlament Studencki Uniwersytetu w Białymstoku, we współpracy z Parlamentem Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.

Pytania odnośnie szkolenia należy kierować za pośrednictwem adresów e-mail: d.poltorak@uwb.edu.pl lub komisjadsjakosciksztalcenia@uwb.edu.pl.