Targi Edukacyjne 2022 w II LO

24.03.2022

Targi Edukacyjne 2022 w II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku.
Spotkaliśmy się z uczniami II LO, przedstawiliśmy im ofertę edukacyjną Naszego Wydziału, odpowiedzieliśmy również na nurtujące ich pytania i opowiedzieliśmy o możliwościach ścieżek kariery po wybranych kierunkach studiów.

W Targach wzięli udział pracownicy i doktoranci Wydziału Prawa:
dr Wioleta Hryniewicka-Filipkowska z Zakładu Prawa Międzynarodowego Publicznego, Sylwia Łazuk, Zadykowicz Paulina i Łukasz Presnarowicz ze Studencka Poradnia Prawna UwB oraz Magda Zaręba specjalista ds. promocji Wydziału.