Turniej szachowy o Puchar Dziekana Wydziału Prawa UwB

14 stycznia 2024 r. Turniej szachowy o Puchar Dziekana Wydziału Prawa UwB
Data: 14.01.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu w Białymstoku pragnie serdecznie zaprosić na Turniej szachowy o Puchar Dziekana Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, który odbędzie się 14 stycznia 2024 r. w godzinach  10:00-14:30 w sali 309 Wydziału Prawa UwB.

Turniej zostanie rozegrany na dystansie 7 rund w ciągu 1 dnia, tempem 10 minut oraz 5 sekund  za wykonanie posunięcia na zawodnika. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Turnieju jest zgłoszony do odpowiedniego rejestru, w związku z czym będzie możliwość uzyskania rankingu szachowego. Limit miejsc wynosi 30.