Turniej szachowy o Puchar Rektora UwB

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu w Białymstoku wspólnie z Uniwersytetem w Białymstoku pragnie serdecznie zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w Turnieju szachowym o „PUCHAR REKTORA UNIWERSYTETU W BIAŁYMSTOKU”.

Turniej odbędzie się 18 lutego 2024 r. w godzinach 9:30-15.00 na Hali UwB przy ulicy Świerkowej 20A.

Turnieju jest zgłoszony do odpowiedniego rejestru, w związku z czym będzie możliwość uzyskania rankingu szachowego.

Zwycięzca otrzyma nagrodę główną w wysokości 2000 złotych.

Zwycięzcy kategorii Najlepszy Student oraz Najlepszy Uczeń otrzymają nagrody w wysokości 500 zł.

Limit miejsc wynosi 100.