Uczniowie klasy patronackiej Wydziału Prawa z III LO z wizytą w Sądzie Rejonowym w Białymstoku

Uczniowie klasy Ia z III Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku w sali rozpraw

W dniu 15 lutego 2023 roku klasa patronacka Wydziału Prawa, Ia z III Liceum Ogólnokształcącego im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku pod opieką pani Joanny Radziwońskiej i pani dr Justyny Kulikowskiej-Kuleszy, udała się na wizytę do Sądu Rejonowego w Białymstoku. Uczniowie mieli okazję zwiedzić budynek sądu, w tym największą w województwie salę rozpraw, jak i areszt znajdujący się w sądzie. Uczniowie następnie wzięli udział w rozprawie z zakresu prawa pracy prowadzoną przez sędziego SR dr. Tomasza Kałużnego.