VIII Zjazd Katedr Prawa Cywilnego

Prof. dr hab. Joanna Sieńczyło-Chlabicz

W dniach 21-22 września 2023 r. prof. dr hab. Joanna Sieńczyło-Chlabicz (kierownik Katedry Prawa Własności Intelektualnej, Prawa Gospodarczego Publicznego i Prawa Pracy) występowała w imieniu Wydziału Prawa UwB na VIII Zjeździe Katedr Prawa Cywilnego organizowanym przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z wybranym w drodze konkursu referatem pt. "Odpowiedzialność majątkowa z tytułu komercyjnego wykorzystania wizerunku za życia i po śmierci uprawnionego".