Warsztaty o prawach człowieka z uczniami III LO w Białymstoku

dr Wioleta Hryniewicka-Filipkowska  z uczniami III Liceum Ogólnokształcącego

Dnia 22 listopada 2023 r. dr Wioleta Hryniewicka-Filipkowska z Katedry Prawa Międzynarodowego Publicznego zrealizowała w III Liceum Ogólnokształcącym im. K. K. Baczyńskiego warsztaty pt. Prawa człowieka w społeczności szkolnej. Podczas spotkania uczniowie uczestniczyli m.in. w grze edukacyjnej o prawach człowieka oraz wykorzystując metodę legal design przygotowywali projekty wybranych praw człowieka w społeczności szkolnej.