Warsztaty pisania pozwu o rozwód

Logotyp Studenckiej Poradni Prawnej UwB
Wpis może zawierać nieaktualne dane.
Data: 05.06.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Studencka Poradnia Prawna - Pracownia Wydziału Prawa serdecznie zaprasza na warsztaty pisania pozwu o rozwód. Warsztaty poprowadzi mgr Weronika Sołkiewicz, doktorantka w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych UwB oraz aplikantka adwokacka w Izbie Adwokackiej w Warszawie.

Warsztaty odbędą się 5 czerwca 2024 r. o godz. 17:00 na platformie Microsoft Teams. W celu uczestnictwa w warsztatach konieczne jest wypełnienie formularza: https://forms.gle/qgPWPHVJPMB2Hndt9 do dnia 4 czerwca 2024 r. do godz. 18:00.

Warsztaty są certyfikowane - serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych.