Wizyta Dr. Mariam Kevlishvili na Wydziale Prawa w ramach programu Erasmus+

dr Mariam Kevlishvili, studenci Erasmus+

W dniach 8-12 maja 2023 r. w ramach programu Erasmus+ Wydział Prawa gościł Dr. Mariam Kevlishvili, Assistant Professor z Tbiliskiego Uniwersytetu Państwowego im. Iwane Dżawachiszwilego w Gruzji.

Pani Profesor współprowadziła wykłady z “International law, migration and human rights” z dr. Radosławem Puchtą oraz “Protection of migrants from racism, xenophobia, discriminationa and hate speech” z dr Karoliną Fernandez Ferreirą. Pani Profesor spotkała się również z dr hab. Izabelą Kraśnicką, prof. UwB, Prodziekan Wydziału Prawa ds. Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju oraz dr hab. Iwoną Wrońską z Zakładu Prawa Europejskiego.