Współpraca Wydziału Prawa UwB z I Liceum Ogólnokształcącym

zajęcia z prawa lotniczego, które poprowadziła dr hab. Izabela Kraśnicka

W ramach współpracy Wydziału Prawa UwB z I Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza w Białymstoku, w Auli Liceum odbyły się zajęcia z prawa lotniczego, które poprowadziła dr hab. Izabela Kraśnicka, prof. UwB, Prodziekan ds. Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju. Spotkanie, w którym uczestniczyły trzy klasy o profilu humanistycznym, poświęcone było prawom pasażera, a więc odpowiedzialności linii lotniczych m.in. za opóźniony czy odwołany lot.