Wykład ekspercki pt. „Międzynarodowe poszukiwania osób zaginionych i groźnych przestępców”

18.04.2024
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Koło Naukowe Prawa Karnego i Kryminologii działające przy Katedrze Prawa Karnego i Kryminologii Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zaprasza na spotkanie specjalistyczne z Panem Sławomirem Szarejko. Spotkanie będzie poświęcone międzynarodowym poszukiwaniom osób zaginionych, ale także groźnych przestępców.

Pan Sławomir Szarejko jest emerytowanym policjantem, który obecnie pracuje w służbach na stanowisku cywilnym. Jest on osobą o imponującym dorobku w służbach policyjnych - pracował w wydziale prewencji i w wydziale kryminalnym, ale także zajmował się ściganiem przestępczości międzynarodowej.

To już nie pierwsze spotkanie z naszym prelegentem na Wydziale Prawa UwB. Wcześniej uczestniczył z członkami KNPKiK w rozprawie sądowej o morderstwo, a także prowadził serię spotkań organizowaną przez Studenckie Koło Nauk Penalnych. Pan Szarejko jest niezwykle charyzmatyczną osobą, która w ciekawy i niebanalny sposób opowiada o teorii, ale również swoich doświadczeniach zawodowych.

Link do wydarzenia na Facebooku.

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.