Wykład Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej, mec. Przemysława Rosatiego

Data: 21.06.2022
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej, mec. Przemysław Rosati będzie gościem Wydziału Prawa w dniu 21 czerwca 2022 r. Podczas wizyty podpisana zostanie umowa o współpracy między Wydziałem Prawa a Naczelną Radą Adwokacką. Po uroczystości podpisania umowy, wszystkich pracowników, studentów, doktorantów oraz aplikantów zapraszamy na wykład Pana Prezesa Przemysława Rosatiego zatytułowany „Odwaga, niezależność, wolność - Adwokatura. Wyzwania, które przed nami", który odbędzie się o godz. 14:30 w  sali 216.