Wykład z sędzią NSA dr hab. prof. UwB Mirosławem Wincenciakiem

03.03.2023
Wykład z sędzią NSA. O swojej pracy i współpracy międzynarodowej sędziów opowie dr hab. Mirosław Wincenciak, prof. UwB.
Data: 10.03.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

W ramach cyklu „Poznaj swojego wykładowcę” Koło Naukowe Inicjatyw Administracyjnych serdecznie zaprasza na spotkanie z sędzią Naczelnego Sądu Administracyjnego dr hab. prof. UwB Mirosławem Wincenciakiem. Profesor Wincenciak jest sędzią Naczelnego Sądu Administracyjnego od 2019 roku i autorem wielu publikacji naukowych m.in. z zakresu materialnego prawa administracyjnego. Ponadto niedawno uczestniczył w międzynarodowej wymianie sędziów. Był w Meksyku i z chęcią podzieli się z nami swoimi doświadczeniami. Wykład odbędzie się 10 marca o godz. 13:15 na Wydziale Prawa UwB w sali 213 (sala sądowa).

Zachęcamy do obserwowania wydarzenia na Facebooku.