XVIII Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki

Data: 13.05.2022
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych przez Wydział Prawa w ramach XVIII Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

W dniu 13 maja 2022 r. obędą się symulacje rozpraw sądowych, warsztaty, wykłady, szkolenia na Wydziale Prawa UwB. Dedykowane są one zarówno studentom, jak też młodzieży licealnej i innym zainteresowanym osobom. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem zamieszczonym poniżej, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje oraz linki do rejestracji na wydarzenia (jest ona obowiązkowa).

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem.

Więcej informacji znajduje się w wydarzeniu na Facebooku.

W dniu 8 maja 2022 r. na Stadionie Miejskim w Białymstoku będzie miał miejsce Rodziny Piknik Naukowy. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, nie obowiązują zapisy. Wydział Prawa w ramach tej inicjatywy organizuje trzy stoiska pt.:

• „Stoisko daktyloskopijne – kilka słów o liniach papilarnych z punktu widzenia kryminalistyki”,
  • „Poznaj bliżej prawo własności intelektualnej”,
  • „Cudzoziemcy w Polsce – konkurs wiedzy”.

Oficjalna strona PFNiSz: http://podlaskifestiwal.pl/.

Kontakt do koordynatora wydarzeń organizowanych przez Wydział Prawa UwB – dr Emilia Jurgielewicz-Delegacz, e-mail: e.jurgielewicz-delegacz@uwb.edu.pl.