XXIV Konkurs Wiedzy o Naukach Penalnych w kategorii "Postępowanie karne"

Data: 24.05.2022
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Studenckie Koło Nauk Penalnych zaprasza na Konkurs wiedzy z Postępowania karnego. Konkurs odbędzie się 24 maja o godzinie 17:00 w sali 104 na Wydziale Prawa.

Konkurs składa się z dwóch etapów:
• pisemnych eliminacji,
• ustnego finału.

Osoby zainteresowane prosimy o dokonywanie zgłoszeń udziału. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, nr indeksu. Zgłoszenia należy nadsyłać na adres studenckiekolonaukpenalnych@gmail.com do dnia 23 maja 2019 r. do godz. 12:00. Od każdego z uczestników przed wejściem na eliminacje zostanie pobrana opłata w wysokości 2 zł (koszty kserokopii zestawów zadań). W związku z tym prosimy o wcześniejsze przybycie.
Po więcej informacji odsyłamy do regulaminu konkursu.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku.