Zajęcia w ramach projektu Polish-European School of Law International Intensive Curriculum SPINAKER

Polish-European School of Law International Intensive Curriculum SPINAKER

W dniu 31 maja 2023 r. dr hab. Izabela Kraśnicka, prof. UwB, Prodziekan ds. Współpracy Międzynarodowej i Rozwoju powitała na Wydziale Prawa studentów realizujących kolejną edycję zajęć w ramach projektu Polish-European School of Law International Intensive Curriculum SPINAKER, realizowanego przez Uniwersytet w Białymstoku a finansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej NAWA.

W projekcie bierze udział 22 studentów z państw europejskich a także ze Stanów Zjednoczonych, których Pani prodziekan zachęcała do zgłębiania tajników prawa międzynarodowego a także udziału w przyszłości w programach wymiany międzynarodowej na naszym Wydziale.