Zaproszenie na debatę ,,Kobiety w Polityce’’

21.11.2023
Debata ,,Kobiety w Polityce’’, 30 listopada 2023 roku godz. 9:30, sala 313 Wydział Prawa UwB
Data: 30.11.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

Koło Naukowe Inicjatyw Administracyjnych serdecznie zaprasza na debatę ,,Kobiety w polityce’’. Wydarzenie odbędzie się 30 listopada 2023 r. o godz. 9:30 w sali 313.

Debatę poprowadzi Dorota Sawicka. Wezmą w niej udział:

• Anna Augustyn - przewodnicząca Rady Kobiet przy Prezydencie Białegostoku, radna Sejmiku Województwa Podlaskiego
  • Alicja Łepkowska-Gołaś - posłanka na Sejm RP
  • Barbara Okuła - posłanka na Sejm RP
  • Anna Naszkiewicz - samorządowiec i menedżer, wicemarszałek województwa podlaskiego w latach 2014-2018.

Debata ta nie tylko uczci 105. rocznicę uzyskania praw wyborczych przez kobiety, ale także stworzy przestrzeń do wymiany myśli, doświadczeń i inspiracji pomiędzy osobami zaangażowanymi w życie publiczne.

Kobiety w polityce 2.11MB [ .png ]