Konferencja Wydziału Prawa Uniwersytetu w Splicie

08.10.2024
dr Magdalena Rutkowska-Sowa na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Splicie, Chorwacja

W dniach 3-4 października 2024 r. dr Magdalena Rutkowska-Sowa z Katedry Prawa Własności intelektualnej wzięła udział w konferencji X International Conference Actualities of civil procedural law "National and comparative legal theoretical and practical achievements" zorganizowanej przez Wydział Prawa Uniwersytetu w Splicie, Chorwacja. Była członkiem komitetu organizacyjnego, wygłosiła również referat "Intellectual property courts in Poland: insights from four years of experience". Tekst został opublikowany w materiałach pokonferencyjnych. Udział w konferencji był wynikiem współpracy nawiązanej podczas wyjazdu pani doktor na wykłady, który odbył się w maju 2024 roku w ramach programu Erasmus.