Relacja – Warsztaty z pisania pism procesowych w sprawach podatkowych

18.04.2024
Warsztaty z pisania pism procesowych w sprawach podatkowych, zorganizowanych dnia 16 kwietnia 2024 r. na Wydziale Prawa UwB. Wydarzenie poprowadzili Pani Alicja Sarna oraz Pan Arkady Zadrożny.

Dnia 16 kwietnia 2024 r. na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku odbyły się warsztaty pt. „Pisanie pism procesowych w sprawach podatkowych” zorganizowane przez Koło Naukowe Prawa Podatkowego UwB we współpracy z CRIDO.

Wydarzenie poprowadziła doradca podatkowy Pani Alicja Sarna, dyrektor ds. kluczowych sporów podatkowych w CRIDO oraz radca prawny Pan Arkady Zadrożny.

Studenci w ramach warsztatów mieli za zadanie rozwiązać kazus, który następnie był wspólnie analizowany.

Dodatkowo prelegenci podkreślali na co szczególnie zwrócić uwagę przy pisaniu pism procesowych, w szczególności na czym opierać i jak budować swoją argumentację. Omawiana była również skarga kasacyjna, jako środek zaskarżenia.

Uczestnicy po warsztatach mieli możliwość zadawania pytań prelegentom.

Studenci otrzymali po spotkaniu certyfikaty z podpisem prelegentki.

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.