Egzamin próbny na aplikacje prawnicze

Data: 19.09.2022
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Wydział Prawa UwB zaprasza na egzamin próbny na aplikacje prawnicze:
- adwokacką,
- radcowską,
- notarialną,
- komorniczą,
który odbędzie się w dniu 19 września 2022 r. o godz. 14:00, w sali 313.

Zaproszenie kierowane jest w szczególności do absolwentów kierunku prawo, którzy planują przystąpienie do egzaminu wstępnego na aplikacje prawnicze w tym roku. Egzamin próbny zostanie przeprowadzony w warunkach zbliżonych do właściwego egzaminu, który czeka Państwa w dniu 24 września 2022 r. Do rozwiązania otrzymacie Państwo test jednokrotnego wyboru (A,B,C) zawierający 150 pytań, wraz z kartą odpowiedzi.

Wydarzenie jest bezpłatne. Zapisy obowiązują do dnia 18 września 2022 r. pod mailem p.brzozowski@uwb.edu.pl. W treści maila proszę podać imię i nazwisko oraz rodzaj aplikacji.

Ewentualne pytania dotyczące egzaminu próbnego na aplikacje prawnicze prosimy również kierować na adres mail: p.brzozowski@uwb.edu.pl.