Konkurs z prawa finansów publicznych adresowany do studentów III roku Prawa UwB

Konkurs z prawa finansów publicznych adresowany do studentów III roku Prawa UwB

Pracownicy Katedry Finansów Publicznych i Prawa Finansowego Wydziału Prawa UwB serdecznie zapraszają studentów III roku stacjonarnego Prawa do udziału w konkursie z prawa finansów publicznych. Konkurs odbędzie się w styczniu 2024 r., a do wygrania są: zwolnienia z egzaminu, książki oraz niekonwencjonalna nagroda niespodzianka. Szczegóły znajdują się na plakacie do pobrania.

Plakat 103.56KB [ .pdf ]