Rekrutacja do Studenckiej Poradni Prawnej UwB na rok akademicki 2024/2025

Rekrutacja do Studenckiej Poradni Prawnej na rok akademicki 2024/2025
Data: 27.05 - 09.06.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Drodzy Studenci, Studencka Poradnia Prawna ogłasza nabór studentów studiów stacjonarnych, którzy od października rozpoczną naukę na IV i V roku prawa oraz I roku administracji II stopnia do sekcji:
- prawa administracyjnego,
- prawa cywilnego,
- prawa karnego,
- prawa podatkowego,
- prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
- sekcji ds. uchodźców i prawa międzynarodowego,
- sekcji mediacji (do sekcji mediacji mogą aplikować studenci, którzy rozpoczną naukę na III roku studiów kierunku prawo oraz administracja).

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać do 9 czerwca 2024 r. na adres: poradnia@uwb.edu.pl, w tytule wskazując sekcję, do której się rekrutujecie.
Czekamy na Wasze zgłoszenia!